Zināmi angļu valodas olimpiādes I kārtas uzvarētāji

Ik gadu  Latvijas skolēniem ir iespēja pieņemt izaicinājumu un piedalīties dažādās mācību olimpiādes, lai demonstrētu savas prasmes un zināšanas. Kā ierasts, olimpiāžu ciklu iesāk angļu valodas olimpiāde 10.-12. klašu skolēniem, kura mūsu skolā norisinājās 17. oktobrī. Šogad dalībai olimpiādes I kārtā pieteicās rekordliels dalībnieku skaits – 43. Īpaši aktīva bija 10.b klase, paldies skolotājiem Dainim Trēziņam un Inesei Barcei par aktīvu savu skolēnu atbalstīšanu un motivēšanu!

Šī gada olimpiādes tēma ir “Opportunities and challenges in the XXI century”  un skolēni demostrēja savas prasmes darbā ar leksiski sarežģītiem un kompleksiem tekstiem un prasmes lietot valodu dažādos kontekstos.

Šī gada I kārtas godalgotie un atzinību ieguvušie dalībnieki tiks uzaicināti piedalīties II kārtā, novada olimpiādē, kura notiks šī gada 3. novembrī. Apsveicam Jāni Līdaci (11.b) – 1. vieta, Rūdolfu Rudzīti (12.a) – 2. vieta, Lindu Evelīnu Pērkoni (10.b), Jāni Voldemāru Tiliņu (11.b) un Almu Pumpuri (11.a) – 3. vieta. Atzinību ieguva Marta Birzniece (11.a), Anete Stankeviča (10.b), Kristians Tomass Vīgners (12.a), Evelīna Krūmiņa (10.b) un Andrejs Kuhto (12.a).

Turēsim īkšķus!

Paldies angļu valodas skolotājiem – Inesei Barcei, Dainim Trēziņam, Anetei Rastenei un Ivetai Glužģei par skolēnu motivēšanu!