CETURTDIENA, 2019.gada 19.decembris

Stundu izmaiņas

CETURTDIENA, 2019.gada 19.decembris

Stundās nav: K.Tomsons, I.Aizupiete, A.Eiklone, I.Jansone (no 4.st.), A.Lozda, Dz.Grava (1.st.)

 

8.b klase8.kab – Projekta “Latvijas skolas soma”aktivitāte – mūsdienu kultūras centra “Kultkom” nodarbība:

  • 1.grupa (11 sk.) – 2.- 3.st.
  • 2.grupa (12 sk.) – 4.- 5.st.

Projekta “Latvijas skolas soma” aktivitāte – kino apmeklējums:

  • 1-3.st – 5.a (I.Lazdiņa), 5.b (S.Allika), 5.c (I.Kraukle), 6.b (V.Šmite), 7.a (S.Kārkliņa)
  • 4-6.st – 6.a (L.Vikse, G.Kalvīte), 6.c (I.Mēduma-Bāliņa), 7.b (I.Jansone, G.Kalvīte)

Mēģinājums ZET zālē:

  • 08.00 -13.00 – 3.-4.kl. (A.Kārkliņa, I.Baranova, I.Jurka, I.Miglava, G.Gaile, I.Krieviņa)
  • 13.30-15.00 – 10.a, 11.c, 12.c, orķestris, 5.-8.kl.koris, 10.-12.kl.koris

8.c klase – ekskursijā

VVV ēkā – Mākslas pulciņš 1. klasēm pie G.Kalvītes atcelta

 

Pagarinātā grupa – G.Baltā – 15.00-17.00

Valmieras Viestura vidusskolas ēka
Klase St. Stunda Kab. Piezīmes E-klasē Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas
1.a 1. Latviešu valoda 133.   A* G.Baltā
1.b 3. Latviešu valoda (F) 336. Mūzikas st.atcelta

(Fakultatīva stunda pārcelta no 7.st.)

–> A.Dubulte
1.c 6. Mūzika 337. Mūzikas st.atcelta, pieskata līdz pagarinātajai d.grupai A S.Niedrīte
2.a 5. Latviešu valoda   A* V.Zariņa
3.a Mēģinājums ZET zālē līdz 13.00 A.Kārkliņa, D.Cinīte, S.Švalbe, M.Goba, I.Rektiņa
3.b Mēģinājums ZET zālē līdz 13.00 I.Baranova, D.Cinīte, I.Rektiņa
3.c Mēģinājums ZET zālē līdz 13.00 I.Jurka, M.Goba, D.Cinīte, I.Rektiņa
4.a Mēģinājums ZET zālē līdz 13.00 I.Miglava,

I.Aizupiete, I.Rams

4.b Mēģinājums ZET zālē līdz 13.00 G.Gaile,

A.Gartmane, A.Dubulte, D.Cinīte

4.c Mēģinājums ZET zālē līdz 13.00 I.Krieviņa

V.Šmite, D.Cinīte, I.Aizupiete

5.b 1.-4. “Latvijas skolas soma” aktivitāte S.Allika,

I.Lancmane, A.Kārkliņa, Z.Luste, S.Švalbe

5.c Klase ekskursijā I.Kraukle,

Z.Luste, G.Kalvīte, G.Verovkins, I.Baranova, V.Šmite

6.a 1. Matemātika

(1.un 4.grupa)

Stunda I.Lazdiņas un I.Kraukles grupām atcelta    
No 4.st. “Latvijas skolas soma” aktivitāte L.Vikse, G.Kalvīte, Z.Luste, S.Švalbe, E.Groševa, I.Tuņķele, I.Daugaviete
6.b Klase ekskursijā V.Šmite,

I.Lazdiņa, L.Liepa, I.Segliņa, I.Kraukle, V.Šmite, I.Jansone, G.Kalvīte, G.Verovkins, E.Groševa

6.c 1. Matemātika

(1.un 4.grupa)

Stunda I.Lazdiņas un I.Kraukles grupām atcelta    
3. Klases stunda 140.     I.Mēduma – Bāliņa

(S.Švalbe, V.Šmite)

No 4.st. “Latvijas skolas soma” aktivitāte I.Mēduma – Bāliņa,

I.Rams, E.Groševa

Valmieras Vakara (maiņu) vidusskolas ēka
Klase St. Stunda Kab. Piezīmes E-klasē Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas
5.a Klase ekskursijā I.Lazdiņa,

V.Mauriņa, R.Spuņģe, I.Liepiņa, Z.Luste

7.a Klase ekskursijā S.Kārkliņa,

Ī.Ozola, I.Rams, Z.Vilciņa, L.Liepa, G.Līrmane, I.Lazdiņa, L.Vikse, Z.Luste, I.Liepiņa

7.b 4.-6. “Latvijas skolas soma” aktivitāte   I.Jansone, G.Kalvīte,

S.Balode, Ī.Ozola

7. Matemātika Stunda I.Lazdiņas grupai atcelta    
8.a 1. Angļu valoda_2 18. Stunda D.Cinītes grupai (stunda pārcelta no 18.12) –>*P D.Cinīte
2. Angļu valoda_1 11. Stunda pārcelta no 8.st., Latviešu valodas stunda atcelta –> I.Upīte
2. Angļu valoda_2 18. Stunda pārcelta no 8.st., Latviešu valodas stunda atcelta –> D.Cinīte
8. Sociālās zinības 11. Angļu valoda abām grupām pārcelta uz 2.st. –> V.Mauriņa

I.Upīte, D.Cinīte

9. Sociālās zinības 11. Stunda pārcelta uz 8.st.  –> V.Mauriņa
8.b 2. Latvijas skolas somas aktivitāte

1.grupa (8.kab)

2.grupa – notiek Ģeogrāfijas stunda kā plānots   Z.Vilciņa
3. Latvijas skolas somas aktivitāte

1.grupa(8.kab)

2.grupa – notiek matemātikas stunda kā plānots   A.Rebinka, I.Lazdiņa, L.Liepa
4. Latvijas skolas somas aktivitāte

2.grupa(8.kab)

1.grupa – notiek matemātikas stunda kā plānots   A.Rebinka, I.Lazdiņa, L.Liepa
5. Latvijas skolas somas aktivitāte

2.grupa(8.kab)

1.grupa – notiek Literatūras st. – kā plānots   M.Tiltiņa
8.c Klase ekskursijā S.Balode, R.Spuņģe,

I.Barce, A.Rebinka, I.Lazdiņa, L.LiepaV.Mauriņa

9.a 7. Ģeogrāfija Stunda atcelta  
8. Mūzika Stunda atcelta  
9.b 1. Krievu valoda_2 5 Kabineta maiņa   I.Daugaviete-Kravale
2. Angļu valoda 312. Stunda visai klasei kopā A I.Liepiņa
7. Angļu valoda_1 Stunda I.Liepiņas grupai pārcelta uz 2.st. I.Liepiņa
8. Angļu valoda_1 Stunda atcelta I.Liepiņa
10.a 2. Krievu valoda_2 5. Kabineta maiņa I.Tuņķele
3. Krievu valoda_2 5. Kabineta maiņa I.Tuņķele
4. Angļu valoda_1 5. Kabineta maiņa A.Ronis
5. Angļu valoda_1 5. Kabineta maiņa A.Ronis
6. Matemātika 5. Kabineta maiņa G.Līrmane
8.-9. Mēģinājums ZET zālē

(no 14.00-15.00)

  A.Jākobsons, V.Beķeris
10.b 1. Ķīmija Stunda atcelta  
11.a 3. Ģeogrāfija 315. Stunda pārcelta no 9.st.;

Literatūras st.atcelta

–> Z.Vilciņa
8. Literatūra Stunda atcelta  
9. Ģeogrāfija Stunda atcelta-pārcelta uz 3.st. –> Z.Vilciņa
10. Ģeogrāfija Stunda atcelta  
11.b 3. Ķīmija Stunda atcelta  
9. Ģeogrāfija Stunda atcelta  
10. Ģeogrāfija Stunda atcelta  
11.c 3. Literatūra 315. stunda atcelta
 
4. Krievu valoda_2 315. Stunda atcelta  
8.-9. Mēģinājums ZET zālē

(no 13.30-15.00)

Ī.Ozola
12.b 1. Angļu valoda Stunda abām grupām atcelta I.Barce, Dz.Grava
2. Angļu valoda 0. Stunda I.Barces grupai I.Barce
4. Literatūra atcelta  
12.c 5. Latviešu valoda Stunda atcelta  
6. Latviešu valoda Stunda atcelta  
8.-9. Mēģinājums ZET zālē

(no 13.30-15.00)

A.Millers