Sveiks izvēles ceļā uz vidusskolu!

Desmitā klase ir jauns sākums dzīvē, Tu esi pabeidzis pamatskolu un saņēmis pirmo izglītības dokumentu. Lai Tev mācības vidusskolā kļūtu par citu pasauli, aicinām iestāties Viesturskolas teātra klasē. Tev pavērsies daudz jaunu iespēju.

Ar prieku un lepnumu varam teikt, ka esam priecīgi, jo  gada laikā tik daudz piedzīvots. Iegūta pieredze uzstāties uz skatuves gan skolā, gan Valmieras teātrī Starptautiskā skolēnu teātru festivālā.  Satraukuma brīdi nevar aizmirst, kad pilna lielā zāle ar skatītājiem, skaļi aplausi, prieks un gandarījums. Ar mums profesionālās pilnveides stundās strādā ne tikai skolas teātra režisors Roberts Segliņš, bet arī teātra aktieri Inese Ramute, Aigars Apinis, Mārtiņš Meiers, horeogrāfe Linda Mīļā. Esam izstaigājuši teātra aizkulises un vērojuši profesionālu aktieru mēģinājumus. Mums ir iespēja apmeklēt Valmieras teātra izrādes. Braucam arī uz Rīgas teātru izrādēm un piedalījāmies Kauņas skolēnu teātra festivālā.  Daudziem no mums ir vēl savas individuālās intereses un veiksmes: darbošanās skolas korī, skolas vokāli instrumentālajā grupā, deju kolektīvā, sportā, radošo darbu konkursos utt.

Tātad Viesturskola mums visiem ir īpaša skola, jo visi darām to, kas mūs aizrauj, visi esam radoši cilvēki, kas neieredz  rutīnu. Mums jābūt stipram kolektīvam, lai varētu  veiksmīgāk izveidot izrādes, lai cits citu atbalstītu. Ar mums kopā ir visās jomās atbalstoša audzinātāja, skolas teātra tērpu māksliniece Īrisa Ozola. Kā lielu veiksmi visi vērtējam šajā gadā iegūtos jaunos draugus.

Lielākā daļa no mums šajā gadā esam kļuvuši patstāvīgāki, jo dzīvojam kopmītnēs. Tā ir liela praktiskās dzīves skola.

Tā kā ikdienā līdztekus ierastājām mācībām varam radoši izpausties, mācību gads ir pagājis nemanot un nav licies grūts un nogurdinošs. Mūsuprāt, vislielākā veiksme dzīvē ir nokļūt īstajā vietā un satikt īstos cilvēkus.

Ja sajūti sevi šajā vidē, gaidām Viesturskolā! Lai Tev veicas ar izvēli!

10. c – teātra klase.