XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!”

XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “…un es iešu un iešu!” aicina!

Sūti video pieteikumu “Notikums manā dzīvē” un piedalies festivāla attālinātājā norisē.

Jebkuram interesantam ir iespēja izveidot 2-5 minūšu garu video, “izkāpjot no rāmjiem”. Video temats nav noteikts, taču tam ir jāatklāj kāds notikums tavā dzīvē. Tā ir tava iespēja būt ne tikai tev pašam, bet arī izstāstīt kādu iedomātu notikumu jebkurā dzīvē (lietu, dzīvnieku, parādību, piemēram, “es – poga”, “es – suns”, “es – pērkons” u.c.). Tajā var būt attēlotas mūsdienu sabiedrības aktuālās problēmas vai tās var būt ikdienišķas situācijas. Tajā var būt attēlotas visas emociju gammas. Ja baidies no savām video apstrādāšanas prasmēm, tad zini, ka tas nav svarīgākais kritērijs – tehniskajai kvalitātei ir mazāka nozīmē nekā saturam. Video redzamais – vieta, forma, apstākļi un nianses, krāsas un emocijas, norise – ir paša autora brīvas izvēles ziņā.

Kā arī, lai dalītos pieredzē un apkopotu skolēnu teātru spēju pielāgoties apstākļiem, strādājot attālināti, aicinām iesūtīt arī izrāžu video vai attālinātajā mācību procesā fiksētos momentus, kā arī XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem gatavotās izrādes, ar kurām būtu iespējams piedalīties svētku norisē Vērmanes dārzā augustā. Šo video ilgums nedrīkst pārsniegt 1 stundu un 15 minūtes, tie tiks apkopoti atsevišķi un motivēti ar organizatoru pateicībām.

Video pieteikumu rezultāti tiks paziņoti 23.-24. aprīlī attālinātā teātru festivāla “…un es iešu un iešu!” laikā Valmieras Viestura vidusskolas mājaslapā www.viesturi.edu.lv. Labāko un skatītāju novērtētāko darbu autori saņems balvas. Balvu fondu nodrošina Valmieras Viestura vidusskola un Valsts izglītības satura centrs.

Vairāk uzzini video pieteikumu “Notikums manā dzīvē” nolikumāNotikums manā dzīvē_NOLIKUMS