Atvērtās durvis Viesturskolā

11.maijā no pl.13.00 atklāj un izzini iespējas Valmieras Viestura vidusskolā.

“Uzsākot skolas gaitas, Valmieras Viestura vidusskola bija mājām vistuvākā, bet, kad pienāca laiks veikt izvēli par vidusskolu, pierastās un mājīgās skolas sienas, atvērtie un saprotošie skolotāji, fantastiskie klasesbiedri un doma, ka varēšu sevi saukt par īstu Viesturieti, bija iemesli, kas neatļāva doties prom no Viesturskolas.

Viesturskolai ir patiesi daudz dažādas tradīcijas, bet tās, kas man sirdij ir vistuvākās, noteikti ir Interešu izglītības koncerts, Dārza svētki, Lāčplēša dienas pasākums “Mūsu gaisma Latvijai” un, protams, konkurss “Viesturietis un Viesturiete”. Šīs un daudzas citas skolas tradīcijas padara viesturiešu ikdienu krāsaināku, pie mums nav garlaicīgi.

Viesturiešu teātra gars ir kas tāds, ko citur neizjust. Tas patiesi piemīt ne tikai jauniešiem, kuri izvēlējušies teātra virzienu, bet visiem, visiem Viesturskolas skolēniem un skolotājiem.

Valmieras Viestura vidusskola piedāvā ļoti plašas un dažādas interešu izglītības programmas, kas ļauj katram skolēnam sevi pilnveidot. Šī ir vieta, kur augt un atrast savu patieso ES.

Jau desmit gadus Viesturskola ir manas otrās mājas, tā ir ne tikai skola, bet arī vieta, ko mīlēt.”

/Nikija Biruma, 10.b klase/

 

    

 

Mācību kursu komplektu piedāvājums:

(Izvēloties kādu no mācību kursu komplektiem, atvērsies specializēto kursu izvēles aprēķina kalkulators)