CETURTDIENA, 2020.gada 23.janvāris

Stundu izmaiņas

CETURTDIENA, 2020.gada 23.janvāris

Stundās nav: L.Vikse, A.Niedrīte, L.Liepa, Ī.Ozola, R.Segliņš, A.Lozda, M.Tiltiņa, V.Fleminga, I.Upīte, S.Priede, I.Jansone, A.Dubulte (no 8.st.)

12.c klase – viesizrāde Alūksnē

Valmieras Viestura vidusskolas ēka
Klase St. Stunda Kab. Piezīmes E-klasē Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas
1.a 6. Matemātika 133. Mājturības un tehnoloģiju P G.Baltā
1.b 8. 235. Lielā pagarinātā dienas grupa no 14.00   A.Eiklone
1.c 2. Latviešu valoda 337.   A* S.Niedrīte
2.a 5. Latviešu valoda 137.   A* V.Zariņa
2.b 1. Latviešu valoda 236. Kora stunda atcelta P V.Zariņa
3. Latviešu valoda 236.   A G.Baltā
4. 236. Pusdienas A I.Apinīte
6. Dabaszinības 236.   A D.Cinīte
7. Ētika 236.   A V.Zariņa
8. Pagarinātā grupa klasē A V.Zariņa
4.b 7. Latviešu valoda 332. Mājturības un tehnoloģiju st. pārcelta uz citu dienu (21.01.2020.) P G.Gaile
5.c 4. Sports 34.vingr Matemātikas st. pārcelta uz citu dienu (22.01.2020.) P I.Rams
6.a 1. Matemātika

(L.Liepa)

231.   A U.Ābeltiņš
2. Mūzika Kamīnz.   A I.Aizupiete
3. Literatūra 231.  A  L.Gacka
4. Literatūra 231.  A L.Gacka
6.b 1. Matemātika

(L.Liepa)

231.   A U.Ābeltiņš
3. Latviešu valoda 338.   P A.Eiklone
6.c 1. Matemātika

(L.Liepa)

231.     U.Ābeltiņš
4. Latviešu valoda 331.   P A.Eiklone
Valmieras Vakara (maiņu) vidusskolas ēka
Klase St. Stunda Kab. Piezīmes E-klasē Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas
7.a 3. Latviešu valoda 14 Vizuālās mākslas st.atcelta P S.Kārkliņa
7. Matemātika

(L.Liepa)

18. Stunda atcelta    
8. Literatūra 14. Sociālo zinību stunda atcelta P S.Kārkliņa
7.b 1. Mājturība un tehnoloģijas

(meitenes)

15. Latviešu valodas st.atcelta P G.Kalvīte
5. Literatūra 15. Vizuālās mākslas st. atcelta P A.Upīte
7. Matemātika

(L.Liepa)

18. Stunda atcelta    
8.a 1. Ģeogrāfija 11. Stundu secības maiņa   S.Balode
2. Ģeogrāfija 11. Latviešu valodas st.atcelta   S.Balode
3. Matemātika

(L.Liepa)

7.   A I.Segliņa
4. Matemātika

(L.Liepa)

7.   A I.Segliņa
8. Angļu valoda

(I.Upīte)

11. Stunda I.Upītes grupai atcelta (pārcelta uz 22.01.2020.)    
8.b 5. Literatūra 7. Papildu stunda – pārcelta no piektdienas, 24.01.2020. P I.Lancmane
3. Matemātika

(L.Liepa)

7.   A I.Segliņa
4. Matemātika

(L.Liepa)

7.   A I.Segliņa
8.c 3. Matemātika

(L.Liepa)

7.   A I.Segliņa
4. Matemātika

(L.Liepa)

7.   A I.Segliņa
9.a 2. Latvijas vēsture 8. Vizuālās mākslas st.atcelta; LVē st. pārcelta no 9.st.   I.Grāvīte
4. Latviešu valoda 314.   A S.Kārkliņa
5. Klases stunda 314. Matemātikas st.atcelta P D.Stalšāne
8. Mūzika 15. Stunda atcelta    
9. Latvijas vēsture 8. Stunda pārcelta uz 2.st   I.Grāvīte
9.b 2. Matemātika 312. Stundu secības maiņa   G.Līrmane

(S.Balode)

3. Ģeogrāfija 312. Stundu secības maiņa   S.Balode

(G.Līrmane)

10.a 4. Angļu valoda

(A.Ronis)

20. Kabineta maiņa   A.Ronis
10.b 10. Latvijas un pasaules vēsture 8. Stunda pārcelta uz citu dienu – Otrdiena, 28.01.2020. I.Grāvīte
11.a 1. Fizika 13. Stundu secības maiņa V.Dancis
3. Fizika 13. Literatūras stunda atcelta   V.Dancis
8. Literatūra 13. Stunda atcelta    
11.c 3. Literatūra 315. Stunda atcelta
8. Kulturoloģija 315. Stunda atcelta    
9. Vizuālā māksla 315. Stunda atcelta    
12.b 4. Latvijas un pasaules vēsture 8. Literatūras stunda atcelta;

LPVē st. Pārcelta no 8.st.

I.Grāvīte
8. Latvijas un pasaules vēsture 8. LPVē st. pārcelta uz 4.st   I.Grāvīte
12.c Klase ārpus skolas Ī.Ozola, R.Segliņš

(L.Kraukle, I.Segliņa)